O szkole Gold Fish

Nasza szkoła, to miejsce, gdzie uczniowie chłoną wiedzę i uczą się ją wykorzystywać w realnym świecie. Istniejemy od roku 2006 i systematycznie rozwijamy naszą ofertę dla Państwa.

Kursy językowe

Dlaczego warto!

W naszej szkole stawiamy na rozwijanie umiejętności komunikowania się. W tym celu korzystamy z szeregu pomocy naukowych, jakimi są nie tylko podręczniki, ale również pomoce audiowizualne, gry edukacyjne oraz zabawy dla najmłodszych.
Kursy mają różne stopnie zaawansowania, przygotowujemy uczniów do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych oraz egzaminów Cambridge. Dorośli również znajdą w naszej ofercie ciekawy kurs dla siebie. Dla firm prowadzimy szkolenia dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Wszyscy lektorzy zatrudnieni w naszej szkole mają gruntowne przygotowanie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych oraz kilkuletnie doświadczenie w pracy. Nasi lektorzy często biorą udział w konferencjach naukowych celem rozwijania i poszerzania wiedzy.

Nasza szkoła mieści się nie daleko centrum miasta, dysponujemy ogrodem, gdzie latem dzieci bezpiecznie i przyjemnie spędzają czas. Posiadamy trzy sale wyposażone w sprzęt audiovideo, dwie poczekalnie oraz sekretariat.

Najlepszym potwierdzeniem jakości naszych usług są zadowolone twarze uczniów, dla których język obcy już nie stanowi bariery w komunikowaniu się ze światem.